YÜKLENİYOR

SİZ HAYAL EDİN

BİZ PLANLAYALIM

DÜĞÜN

Büyük aşkların hayalleri de büyük olur. Siz hayal edin, biz hayalinizden de ötesini sizin için planlayalım. Prenseslere layık bir konsept düğünü mü yoksa cıvıl cıvıl bir kır düğünü mü?

Hayallerinizi biraz daha zorlarsak; Vintage Provence veya country konseptleri mi? Bunlarda mı değil? Deniz kenarında yakamozlar eşliğinde bir kumsal düğününe ne dersiniz? Yoksa adı bile yazılmamış, sizin için yazılacak, size ait ve özel dokunuşların olduğu bir konsept mi?

Gelin hayalinizdeki düğünü birlikte yazalım… Yazılanı değil, sizin için yazılacak olan düğünü planlayalım…

REFERANSLAR
 • HYUNDAI
  ASSAN HANIL
  FORD
  MAGNA
  HAYAT KİMYA
  NEUTEC
 • ÇELİK HALAT
  FARAERO
  HALDIZ GRUP
  SEPAŞ
  SEDAŞ
  FRITOLAY
 • ROTARY
  OPET
  TÜPRAŞ
  KOCAELİ SANAYİ ODASI
  PEPSICO
  FARFORM

Şebnem Öztürk Organizasyon, 2009 yılında kurularak, 70 metrekarelik mütevazi bir dükkanda sektöre ilk adımlarını atmıştır. Organizasyon işinin süsleme işi olmadığını kendine vizyon edinen, anahtar teslim organizasyonlar yapan ve bugün Türkiye’nin birçok ilinde başarılı organizasyonlarda imzası olan Şebnem Öztürk Organizasyon firmamız, sizlere hizmet vermekte.

Teknolojiyle son trendleri harmanlayan ve özel konseptler geliştiren Şebnem Öztürk Organizasyon, başta büyük aşkların hayallerinin de büyük olduğu düğün organizasyonları olmak üzere, söz-nişan- kına gecesi, sünnet düğünü, özel davet, kokteyl gibi organizasyonların yanında, kurumsal çalışmalarınızda markanızın en iyi şekilde temsiliyetinin sağlanacağı fabrika piknikleri, aile günü etkinlikleri, lansman, gala, açılış gibi benzeri organizasyonlar konusunda da profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.