YÜKLENİYOR

SİZ HAYAL EDİN

BİZ PLANLAYALIM

KURUMSAL

Şebnem Öztürk Organizasyon, kurumsal organizasyonlar, lansman, gala, açılış, kokteyl, parti ve ödül törenleri gibi benzer etkinliklerin organizasyonlarında markanızın temsiliyetini en iyi şekilde sağlayabilecek, ihtiyacınız olabilecek hizmetleri alma konusunda etkin, profesyonel ve teknolojiye uygun çözümler sunmaktadır.

Kurumsal etkinliklerinizde, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, etkinliğinizin seyrini değiştirecek dokunuşlar ve etkinliğinizi unutulmaz bir anıya dönüştürmek bizim işimiz.

Markanızın değerini profesyonellikle taşıyacak kurumsallığımızla, lansman, parti, açılış, ödül törenleri ve aile günü etkinlikleri gibi organizasyonlarda çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Markanızın temsiliyeti bizim için ÖNEMLİ!

Şebnem Öztürk Organizasyon, 2009 yılında kurularak, 70 metrekarelik mütevazi bir dükkanda sektöre ilk adımlarını atmıştır. Organizasyon işinin süsleme işi olmadığını kendine vizyon edinen, anahtar teslim organizasyonlar yapan ve bugün Türkiye’nin birçok ilinde başarılı organizasyonlarda imzası olan Şebnem Öztürk Organizasyon firmamız, sizlere hizmet vermekte.

Teknolojiyle son trendleri harmanlayan ve özel konseptler geliştiren Şebnem Öztürk Organizasyon, başta büyük aşkların hayallerinin de büyük olduğu düğün organizasyonları olmak üzere, söz-nişan- kına gecesi, sünnet düğünü, özel davet, kokteyl gibi organizasyonların yanında, kurumsal çalışmalarınızda markanızın en iyi şekilde temsiliyetinin sağlanacağı fabrika piknikleri, aile günü etkinlikleri, lansman, gala, açılış gibi benzeri organizasyonlar konusunda da profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.